Filtrovat

Vyhledat v katalogu

Fulltextové vyhledávání

Česky English Russian
Drobečková navigace

Home > Aktuality

Aktuality
 

Štítky:


2 Starší

Pryč jsou časy klasických zděných garáží, teď frčí kov.

Řešíte, kam dlouhodobě ustájit vašeho plechového miláčka? Máte zahradu, ale klasická garáž je pro vás moc nákladná a složitá varianta? V tom případě se zkuste zamyslet nad možností neotřelého a velmi nápaditého řešení. Garáže ze skladového kontejneru. Ta poslouží jako přístřešek na auto se vším všudy.

Více

Publikováno 6. 2. 2018 17:02

Kontejner jako ideální místo pro uskladnění pneumatik

Máte pneuservis? Řešíte uskladnění pneumatik? Postavte třeba 2-3 skladové kontejnery vedle sebe a vytvořte mobilní sklad, do kterého schováte úplně vše. Od pneumatik až po automatickou zouvačku. V kovovém kontejneru máte jistotu, že gumy přečkají mrazy. Na jaře pak jen vyměníte zimní gumy za letní a váš kovový přístřešek využijete celoročně. 

Více

Publikováno 6. 2. 2018 16:58

Kontejner pro milovníky průmyslového designu

Kovový kontejner je sice určený na skladování zboží a další ryze praktické účely, zaujme ale i ty, kteří mají rádi průmyslový design. Dokáže totiž ozvláštnit jakýkoli komerční prostor. Podívejte se na tipy, jak a kde za pomoci kontejneru přilákáte pozornost svých zákazník

Více

Publikováno 11. 10. 2017 16:29

Zařizujete staveniště? Kontejner schová nářadí i menší stroje

Když stavíte, je příprava důležitá. Ušetří vám čas, peníze i energii. Na staveništi jsou nutností kontejnery, do nichž uskladníte stavební materiál nebo schováte menší stavební stroje. Jak stavební kontejner vybrat?

Více

Publikováno 16. 5. 2017 15:53

Manažerem roku 2016 v ČR se stal Ing. Emil Beber

Předseda představenstva výrobního družstva Kovobel Ing. Emil Beber byl vyhlášen vítězem soutěže Manažer roku 2016. Podívejte se na krátkou reportáž z Událostí v České televizi. Článek věnovaný této soutěži naleznete rovněž na webu České televize.

Více

Publikováno 21. 4. 2017 8:30

Zakládací vozík krmiva

Zakládací vozík zaručuje rychlou a rovnoměrnou distribuci krmiva na papír. Snadná ruční obsluha bez potřeby další mechanizace - významná úspora času, práce a nákladů. Založit krmení lehce zvládne jen jeden pracovník. Vysoce efektivní distribuce krmiva zamezuje plýtvání. Okamžitý a jednoduchý přístup kuřat ke krmivu. Snižuje mortalitu, zlepšuje zdravotní stav a přispívá k rychlému dosažení vyšší tělesné hmotnosti.

Více

Publikováno 20. 8. 2015 9:10

2 Starší