Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Kontejner pro milovníky průmyslového designu

Kontejner pro milovníky průmyslového designuKovový kontejner je sice určený na skladování zboží a další ryze praktické účely, zaujme ale i ty, kteří mají rádi průmyslový design. Dokáže totiž ozvláštnit jakýkoli komerční prostor. Podívejte se na tipy, jak a kde za pomoci kontejneru přilákáte pozornost svých zákazníků. 

Kde kovový kontejner zaujme?

Na veletržní expozici

Účastníte se veletrhů a přemýšlíte, jak se odlišit od ostatních expozic?  Pořiďte si kovový kontejner, nechte na něj vytisknout logo firmy – stejně jako to udělal Adidas (na snímku) a vystavujte v něm své produkty. Váš veletržní stánek 100% vystoupí z davu.

V designovém butiku

Interiér butiku, v němž se prodává designová tvorba, by měl být sám o sobě designový. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je právě kovový kontejner – použijte ho místo prodejních regálů a umístěte do něj své zboží. Ať už prodáváte módu od návrhářů, šperky, doplňky do interiéru nebo cokoli jiného, výsledkem bude zajímavý kontrast mezi uměním a průmyslem. Velikost kontejneru si vyberte nebo si určete svoji vlastní podle toho, jaké máte prostory a sortiment.

Kdekoli jinde

Kovový kontejner může oživit jakýkoli interiér – pokud jste architekt nebo designér, a kontejner je to, co pro svoji tvorbu momentálně hledáte, kontaktujte nás a dodáme vám takový, který bude podle vašich představ. 

Kontejner s logem Adidas určený pro designovou výstavu v Praze