Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Kontejner jako ideální místo pro uskladnění pneumatik

Kontejner jako ideální místo pro uskladnění pneumatikMáte pneuservis? Řešíte uskladnění pneumatik? Postavte třeba 2-3 skladové kontejnery vedle sebe a vytvořte mobilní sklad, do kterého schováte úplně vše. Od pneumatik až po automatickou zouvačku. V kovovém kontejneru máte jistotu, že gumy přečkají mrazy. Na jaře pak jen vyměníte zimní gumy za letní a váš kovový přístřešek využijete celoročně. 

4 výhody skladovacího kontejneru

 1. Prostorný a zároveň skladný

  Do jednoho šestimetrového kontejneru uskladníte až přes dvě stovky pneumatik. Snadno tam přiděláte i police a gumy vyskládáte v několika řadách. Že potřebujete větší prostor? Jednoduše připojte další kovový kontejner.

 2. Jednoduchá montáž

  Kontejner složíte raz dva. K montáži nepotřebujete nářadí ani jiné pomůcky. A pokud si nevěříte, rádi vám poradíme a s montáží pomůžeme.

 3. Bytelná konstrukce

  Skladový kontejner prostě nezničíte. Samotná konstrukce umožňuje skladování jakéhokoliv materiálů bez poškození přírodními vlivy - ať je zima nebo mráz.

 4. Mobilita a zase mobilita

  Mobilnější sklad si snad ani nelze představit. Kontejner můžete snadno přesouvat vysokozdvižným vozíkem.

K čemu se dá ještě kovový kontejner použít?

 • Jako mrtvá schránka

  Nechte si udělat z obou stran otevírací vrata. Z jedné strany se do kontejneru dostanete vy a z druhé třeba dodavatel autodílů. Přepravce si otevře pomocí vlastních klíčů, nechá zboží uvnitř a vy si ho jednoduše vyzvednete.

 • Jako mobilní kuřárna

  Vadí vám, že zaměstnanci venku kouří a nebaví vás po nich neustále uklízet nedopalky? Pořiďte jim mobilní kuřárnu. Okna, dveře a uvnitř klidně přímotop z kontejneru udělají doslova kuřácký ráj.