Filtrovat

Vyhledat v katalogu

Fulltextové vyhledávání

Česky English Russian
Drobečková navigace

Home > Aktuality > Kontejner jako ideální místo pro uskladnění pneumatik

Kontejner jako ideální místo pro uskladnění pneumatikMáte pneuservis? Řešíte uskladnění pneumatik? Postavte třeba 2-3 skladové kontejnery vedle sebe a vytvořte mobilní sklad, do kterého schováte úplně vše. Od pneumatik až po automatickou zouvačku. V kovovém kontejneru máte jistotu, že gumy přečkají mrazy. Na jaře pak jen vyměníte zimní gumy za letní a váš kovový přístřešek využijete celoročně. 

4 výhody skladovacího kontejneru

  • Prostorný a zároveň skladný

Do jednoho šestimetrového kontejneru uskladníte až přes dvě stovky pneumatik. Snadno tam přiděláte i police a gumy vyskládáte v několika řadách. Že potřebujete větší prostor? Jednoduše připojte další kovový kontejner.  

  • Jednoduchá montáž

Kontejner složíte raz dva. K montáži nepotřebujete nářadí ani jiné pomůcky. A pokud si nevěříte, rádi vám poradíme a s montáží pomůžeme.   

  • Bytelná konstrukce

Skladový kontejner prostě nezničíte. Samotná konstrukce umožňuje skladování jakéhokoliv materiálů bez poškození přírodními vlivy - ať je zima nebo mráz.

  • Mobilita a zase mobilita

Mobilnější sklad si snad ani nelze představit. Kontejner můžete snadno přesouvat vysokozdvižným vozíkem.

K čemu se dá ještě kovový kontejner použít?

  • Jako mrtvá schránka

Nechte si udělat z obou stran otevírací vrata. Z jedné strany se do kontejneru dostanete vy a z druhé třeba dodavatel autodílů. Přepravce si otevře pomocí vlastních klíčů, nechá zboží uvnitř a vy si ho jednoduše vyzvednete.

  • Jako mobilní kuřárna

Vadí vám, že zaměstnanci venku kouří a nebaví vás po nich neustále uklízet nedopalky? Pořiďte jim mobilní kuřárnu. Okna, dveře a uvnitř klidně přímotop z kontejneru udělají doslova kuřácký ráj.