Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Pryč jsou časy klasických zděných garáží, teď frčí kov

Pryč jsou časy klasických zděných garáží, teď frčí kovŘešíte, kam dlouhodobě ustájit vašeho plechového miláčka? Máte zahradu, ale klasická garáž je pro vás moc nákladná a složitá varianta? V tom případě se zkuste zamyslet nad možností neotřelého a velmi nápaditého řešení. Garáže ze skladového kontejneru. Ta poslouží jako přístřešek na auto se vším všudy. Nájezdová rampa, dřevěná podlaha, regály na nářadí a samozřejmě ventilační mřížka – to vše na několika málo čtverečních metrech a hlavně za pár korun. Mobilní skladové kontejnery jsou ideální volbou pro dlouhodobé uskladnění – třeba motorky na zimu, nebo sněžného skútru na léto.

4 důvody proč se rozhodnout pro kontejner jako mobilní garáž

 • Velmi praktická a finančně nenáročná varianta

  Klasická zděná garáž se obvykle prodraží. Potřebujete stavební povolení, materiál, zedníka a v ideálním případě i architekta. A hlavně když ji budete využívat jen pro dlouhodobé uskladnění, tak se vám nevyplatí. Kontejner prostě koupíte, vyberete vhodné místo, zpevníte podklad a máte po starostech.

 • Ideální uskladnění pro auto i motorku

  Skladovací kontejnery se vyrábí v různých velikostech. Je na vás jestli autem zaparkujete ve čtyřmetrovém s dvoukřídlými dveřmi v čelní stěně, nebo jen v menším třímetrovém uskladníte motorku. Kontejner si můžete nechat i speciálně upravit tak, aby měl dveře i na boku. Jednoduše pak vystoupíte z auta a vyjdete pohodlně ven.

 • Dílna snadno a rychle

  Vyberte si z naší nabídky větší, šestimetrový kontejner. Ocení to hlavně vaše kreativnější já. Kromě parkovacího stání a dostatku místa pro uskladnění třeba pneumatik si tady můžete vybudovat i vlastní dílnu.

 • Mobilní garáž pojistí i pojišťovna

  Jestli máte před domem nablýskaného veterána a lámete si hlavu, kde ho ukrýt před mrazy – v plechovém pokojíčku bude jako v bavlnce. Když ve výrobě přidáme ke klasickému zámku ještě bezpečnostní závoru, tak vám přístřešek na auto pojistí i pojišťovna. A to pak už večer můžete spát naprosto klidně.