Česky English Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Kam se sportovním vybavením? Schovejte ho do skladovacího kontejneru

Kam se sportovním vybavením? Schovejte ho do skladovacího kontejneruKaždé hřiště nebo sportovní areál, které svým návštěvníkům dopřává různé sporty, řeší úschovu sportovního vybavení. Otázkou není jen ochrana před počasím, ale také před nenechavými prsty nezvaných návštěvníků. Míče, lyže, tenisové rakety a další sportovní náčiní bude v bezpeční v mobilním skladovacím kontejneru.

Když u hřiště chybí skladovací prostory na sportovní vybavení, jednoduše vše vyřešíte pomocí skladovacího kontejneru. Největší kontejner může mít rozměry 6 x 2,2 x 2,2 metrů. Nejmenší pak 1 x 1,2 x 2,2 metrů. Vejde se do nich opravdu hodně míčů na volejbal nebo fotbal, stejně tak náčiní pro gymnastiku, atletiku nebo jiné sporty.

Proč mít sportovní náčiní v kontejneru?

Sportovní vybavení není levné. Chcete ho proto chránit před rozmary počasí i před lidmi, kteří k němu nemají mít přístup. Bezpečí skýtají mobilní kontejnery. Tento bytelný kvádr má plno výhod:

  • nepotřebujete základovou desku,
  • obejdete se bez stavebního povolení,
  • kontejner je prostorný,
  • do vínku může získat regálové systémy,
  • lze ho opatřit závorou proti vypáčení dveří,
  • kontejner můžete kdykoli snadno přemístit.

Kontejner upravený na míru

Každý skladovací kontejner bude sloužit k jiným účelům, a proto si ho můžete nechat vyrobit, aby plně vyhovoval vašim potřebám. Vybavený může být dvoukřídlými dveřmi (lze je umístit v čelní i boční stěně), nebo jednokřídlovými dveřmi v boční stěně.

Uvnitř kontejneru může být regálový systém s policemi, pokud budete skladovat menší sportovní náčiní. Regálové stojany a regálové nosníky s dřevěnými nebo záchytnými policemi rozšíří skladovací plochu i užitnou hodnotu kontejneru. Ten je standardně vybavený dřevěnou podlahou.

Budiž v kontejneru světlo

Běžně je kontejner dodáván bez oken, ale pokud dovnitř chcete nechat dopadat denní světlo, zvolte okno nebo střechu s průsvitným pruhem.

Kontejnery slouží na domažlickém hřišti

Skladovací kontejnery se osvědčily například na tenisovém hřišti v Domažlicích. Schovávají tady sítě, rakety, míče a další vybavení. Podobně slouží mobilní kontejnery i v dalších městech napříč Českou republikou. Oblíbené jsou také v Evropě.

Jaký rozměr a vzhled kontejneru bude sedět vašemu sportovišti? Podívejte se.