Vyhledat v katalogu

Česky English
Drobečková navigace

Home > Aktuality > Zahradní domek nemusí být ze dřeva. Proč vsadit na kov?

Zahradní domek nemusí být ze dřeva. Proč vsadit na kov?Uvažujete o koupi klasického dřevěného zahradního domku? Zvažte, zda by vám více nevyhovoval kovový kontejner – níže najdete 7 důvodů, proč uschovat zahradní techniku a další věci právě do kontejneru.

1.  Je skládací

Velkou výhodou kontejneru je, že se dá složit. Takže ho snadno přepravíte na přívěsu a na zahradě rychle a jednoduše smontujete. Kdykoli ho pak můžete zase demontovat a převést jinam, pokud se třeba rozhodnete, že byste ho potřebovali mít na chatě.

2. Uzpůsobíte si ho podle sebe

Kontejner sice připomíná běžný plechový zahradní domek, oceníte ale jeho obrovskou flexibilitu. Vyberete si rozměry i vybavení, zkrátka celý kontejner si uzpůsobíte podle sebe: Potřebujete 1křídlé nebo širší 2křídlé dveře? Má mít vchod nájezd (třeba na zahradní traktor) nebo ne? Přejete si okno nebo ventilační mřížku, chcete střechu s průsvitným pruhem, aby byl uvnitř dostatek světla? Samozřejmě si určíte množství a velikost regálů. 

3. Může mít 2 místnosti

Plánujete, že budete ve svém zahradním domku skladovat zahradní nářadí a zároveň třeba kola a sportovní náčiní? Kontejner se dá dělicí stěnou přepažit na dvě části, z nichž každá má samostatné dveře. Prostor bude díky tomu přehlednější. 

4. Dá se kdykoli rozšířit

Pokud vám začne po čase kontejner „přetékat“, stačí k němu přidat další, stejně široký. Kontejnery stejných rozměrů perfektně lícují a vedle sebe vypadají dobře.

5. Nemusíte ho natírat

Kontejner je vyrobený z pozinkovaného plechu, což je materiál, o který se vůbec nemusíte starat. Tuto plechovou kůlnu můžete zkrátka nechat tak, jak je, a její životnost budete počítat na desetiletí.

6. Bezpečně ho uzamknete

Dveře jsou na zámek a kromě toho může mít kontejner i bezpečnostní závoru. Okna mohou být s plechovými okenicemi. 

7. Poslouží vám i jinak

Podívejte se i na další způsoby, jak využít plechový kontejner


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.